Jump to content

Upgraded Reference (TMP4 Base) By Ulthar


Recommended Posts

Sziasztok.

Az Sf hibája csak annyi lenne,letöltöttem a VDI-t átírtam a bind ip-t, elindítottam,viszont mikor belépnék a kliensbe egyszerűen az alap felhasználón lévő karakter nem látszik(kliens hiba!). Ha karaktert szeretnék készíteni a már meglévő fiókhoz,nem engedi azt.(Még új fiók létrehozásánál sem!..) Mellékelném a képeken miről is lenne szó..

Névtelen.png

Névtelen2.png

Névtelen3.png

  • Like 1
  • Confused 1
Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Rick98 said:

Sziasztok.

Az Sf hibája csak annyi lenne,letöltöttem a VDI-t átírtam a bind ip-t, elindítottam,viszont mikor belépnék a kliensbe egyszerűen az alap felhasználón lévő karakter nem látszik(kliens hiba!). Ha karaktert szeretnék készíteni a már meglévő fiókhoz,nem engedi azt.(Még új fiók létrehozásánál sem!..) Mellékelném a képeken miről is lenne szó..

Írtam privátot.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Csinálok egy account belépek és kilép az egész kliensből majd syserrbe csak ennyit ír
 

0314 21:28:14863 :: 
game.py(line:226) Open
game.py(line:646) StartGame
game.py(line:799) RefreshCharacter
interfaceModule.py(line:653) RefreshCharacter
uiCharacter.py(line:1121) RefreshCharacter
uiCharacter.py(line:1183) __SelectSkillGroup
uiCharacter.py(line:1169) __SetSkillSlotData
uiCharacter.py(line:862) RefreshSkill
uiCharacter.py(line:837) __RefreshSkillPage

GameWindow.Open - <type 'exceptions.RuntimeError'>:skill.GetSkillType - Failed to find skill by 36

0314 21:28:14863 :: ============================================================================================================
0314 21:28:14863 :: Abort!!!!

Link to post
Share on other sites
On 2023. 03. 14. at 21:29, Zacko said:

Csinálok egy account belépek és kilép az egész kliensből majd syserrbe csak ennyit ír
 

0314 21:28:14863 :: 
game.py(line:226) Nyisd meg
a game.py(line:646) StartGame
game.py(line:799) RefreshCharacter
interfaceModule.py(line:653) RefreshCharacter
uiCharacter.py(line: 1121) RefreshCharacter
uiCharacter.py(line:1183) __SelectSkillGroup
uiCharacter.py(line:1169) __SetSkillSlotData
uiCharacter.py(line:
862) Refresh.7.7 uiCharacter

GameWindow.Open - <type 'exceptions.RuntimeError'>:skill.GetSkillType - Nem sikerült megtalálni a készségeket 36-ig

0314 21:28:14863 :: ========================================== =================================================== ================
0314 21:28:14863 :: Megszakítás!!!!

Előre szeretném leszögezni, hogy ne haragudj, ha megbántalak, de ha egy ilyen syserr re nem tudod  a gyógymódot akkor a továbbiakban, hogy fogod végre hajtani a hiba kereséseket? 

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Azt nem értem, hogy miért publikáltok ilyen alap hibákkal egyántalán bármit is? 2 perc javítani az ilyen hibákat ami nem is hiba..

Módosítanám amit írtam, letöltöttem, felraktam vps re, 0 hiba minden rendben van egyikkel sem találkoztam a fent említettek közül.. 
Szóval ha nem tudtok felrakni egy szimpla game,mysql-t bsd re akkor engedjétek el a metin2 fejlesztési szinten. Maradjatok playerek 🙂

Köszi a megosztást.

  • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

most kajak nem értem.... mi a jó abba,hogy valaki ki tesz valamit és amit kirak az nem ér semmit... 

ember ki raksz egy SF et kliensel együtt

Kliensből hiányzik a locale  fájl írják neked hogy nincs benne mert te jó gyerek vagy és hiányosan töltöd fel.

majd habi véletlen kimaradt erre felteszel locale fájlt a klienshez aminek valójában semmi köze az általad kirakott SF és klienshez..

mi a jó abba ha valaki egy kibaszott gyökér?  és még el vagytok csodálkozva,hogy minden egyes fórum úgy épül fel,hogy nincs benne Magyar nyelv...

miért? mert útálják a Magyarokat az ilyen fassz szopó degenerált agyhalott Gecik miatt mint akik itt vannak...

Ulthar  már ha ez a valódi neved nem pedig loptad

Szopd le az anyádat úgy hogy közben basszák vagy 20 an...  nyomorék  Magyar közösség....

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...