Jump to content

Upgraded Reference (TMP4 Base) By Ulthar


Recommended Posts

Sziasztok.

Az Sf hibája csak annyi lenne,letöltöttem a VDI-t átírtam a bind ip-t, elindítottam,viszont mikor belépnék a kliensbe egyszerűen az alap felhasználón lévő karakter nem látszik(kliens hiba!). Ha karaktert szeretnék készíteni a már meglévő fiókhoz,nem engedi azt.(Még új fiók létrehozásánál sem!..) Mellékelném a képeken miről is lenne szó..

Névtelen.png

Névtelen2.png

Névtelen3.png

  • Like 1
  • Confused 1
Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Rick98 said:

Sziasztok.

Az Sf hibája csak annyi lenne,letöltöttem a VDI-t átírtam a bind ip-t, elindítottam,viszont mikor belépnék a kliensbe egyszerűen az alap felhasználón lévő karakter nem látszik(kliens hiba!). Ha karaktert szeretnék készíteni a már meglévő fiókhoz,nem engedi azt.(Még új fiók létrehozásánál sem!..) Mellékelném a képeken miről is lenne szó..

Írtam privátot.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Csinálok egy account belépek és kilép az egész kliensből majd syserrbe csak ennyit ír
 

0314 21:28:14863 :: 
game.py(line:226) Open
game.py(line:646) StartGame
game.py(line:799) RefreshCharacter
interfaceModule.py(line:653) RefreshCharacter
uiCharacter.py(line:1121) RefreshCharacter
uiCharacter.py(line:1183) __SelectSkillGroup
uiCharacter.py(line:1169) __SetSkillSlotData
uiCharacter.py(line:862) RefreshSkill
uiCharacter.py(line:837) __RefreshSkillPage

GameWindow.Open - <type 'exceptions.RuntimeError'>:skill.GetSkillType - Failed to find skill by 36

0314 21:28:14863 :: ============================================================================================================
0314 21:28:14863 :: Abort!!!!

Link to post
Share on other sites
On 2023. 03. 14. at 21:29, Zacko said:

Csinálok egy account belépek és kilép az egész kliensből majd syserrbe csak ennyit ír
 

0314 21:28:14863 :: 
game.py(line:226) Nyisd meg
a game.py(line:646) StartGame
game.py(line:799) RefreshCharacter
interfaceModule.py(line:653) RefreshCharacter
uiCharacter.py(line: 1121) RefreshCharacter
uiCharacter.py(line:1183) __SelectSkillGroup
uiCharacter.py(line:1169) __SetSkillSlotData
uiCharacter.py(line:
862) Refresh.7.7 uiCharacter

GameWindow.Open - <type 'exceptions.RuntimeError'>:skill.GetSkillType - Nem sikerült megtalálni a készségeket 36-ig

0314 21:28:14863 :: ========================================== =================================================== ================
0314 21:28:14863 :: Megszakítás!!!!

Előre szeretném leszögezni, hogy ne haragudj, ha megbántalak, de ha egy ilyen syserr re nem tudod  a gyógymódot akkor a továbbiakban, hogy fogod végre hajtani a hiba kereséseket? 

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Azt nem értem, hogy miért publikáltok ilyen alap hibákkal egyántalán bármit is? 2 perc javítani az ilyen hibákat ami nem is hiba..

Módosítanám amit írtam, letöltöttem, felraktam vps re, 0 hiba minden rendben van egyikkel sem találkoztam a fent említettek közül.. 
Szóval ha nem tudtok felrakni egy szimpla game,mysql-t bsd re akkor engedjétek el a metin2 fejlesztési szinten. Maradjatok playerek 🙂

Köszi a megosztást.

  • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

most kajak nem értem.... mi a jó abba,hogy valaki ki tesz valamit és amit kirak az nem ér semmit... 

ember ki raksz egy SF et kliensel együtt

Kliensből hiányzik a locale  fájl írják neked hogy nincs benne mert te jó gyerek vagy és hiányosan töltöd fel.

majd habi véletlen kimaradt erre felteszel locale fájlt a klienshez aminek valójában semmi köze az általad kirakott SF és klienshez..

mi a jó abba ha valaki egy kibaszott gyökér?  és még el vagytok csodálkozva,hogy minden egyes fórum úgy épül fel,hogy nincs benne Magyar nyelv...

miért? mert útálják a Magyarokat az ilyen fassz szopó degenerált agyhalott Gecik miatt mint akik itt vannak...

Ulthar  már ha ez a valódi neved nem pedig loptad

Szopd le az anyádat úgy hogy közben basszák vagy 20 an...  nyomorék  Magyar közösség....

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...