Jump to content

Valerian2.hu FULL UNPACK + REMOVED ANTI-CHEAT


Recommended Posts

Quote

mondatértelmezésed

helyesbítek fasz fej, mondat értelmezésed!! Így írják helyesen, drága analfabéta barátom, egyébként nem csak te, MINDENKI tudja, hogy ki vagyok!!! És nyíltan vállalom 😉 magam  Ne ha ez vígasztal én is tudom ki vagy 🙂 De a ctrl+c ctrl+v -n kívül semmihez nem értesz, ahogy a kommentelők java rész ITT a poszt alatt

  • Sad 1
Link to post
Share on other sites

Olyan autista vagy, hogy írni sem tudsz nemám baszni xD. Kíváncsi lennék, hogy hova lett az asszonyod akit vertél. És a gyerek akit bezártál a szekrénybe hogy tudj gépezni... Sorry de míg nekem toppos nőim vannak, nem fognak szóba állni egy csöves mosdatlan túrósfaszuval xD :'D. Én a helyedben kussba maradnék, és hogy meg nyugtassalak azért fut még a szarod, mert nem konkurens azzal a -10 játékossal. Én itt le is zártam a témát, nem vagyok hajlandó veszekedni egy senkiházival akinek az IQ szintje nem üti meg az 1 -et. Nyugodtan be fejezheted, mindenki röhög rajtad...

Link to post
Share on other sites
On 12/30/2023 at 9:04 PM, Exodus said:

helyesbítek fasz fej, mondat értelmezésed!! Így írják helyesen, drága analfabéta barátom, egyébként nem csak te, MINDENKI tudja, hogy ki vagyok!!! És nyíltan vállalom 😉 magam  Ne ha ez vígasztal én is tudom ki vagy 🙂 De a ctrl+c ctrl+v -n kívül semmihez nem értesz, ahogy a kommentelők java rész ITT a poszt alatt

Kurvára menj vissza a suliba... Vegyél párszáz nyelvtanórát.. Köcsög buzi.. Nem tudtad hogy a faszfej egybe kell írni? Vagy mi van? Írásba is dadogsz?
Pfú te.... Egyszer elkaplak nagyon megbaszlak a kisviskódban. Szoktam arrafelé járni... Előbb-utóbb kutyát csinálok belőled és videóra fogom venni, hogy az első neved illik hozzád.. Utána meg kiposztolom ide, hogy letörjem a szarvad.

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites
4 hours ago, EzMegy said:

Hozzá tenném, nem tudom hány szerver tulaj adományozhatott rendszert ehhez a szerverhez.. 😄

Hidden Content

    Give reaction to this post to see the hidden content.

*lövés* 😂 Sokan tudják már mit használ, akinek kell privátba elmondom, hogyan lehet kivédeni. 

image-3.png

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Sad 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...