Jump to content

Valerian2.hu FULL UNPACK + REMOVED ANTI-CHEAT


Recommended Posts

ÓÓÓÓ EXODUS Undorító, hogy még mindig nem vagy a sitten igaza volt a "NAGY BARÁTAIDNAK" Sárga lapos szégyen cigány vagy még a börtönbe se vállallnak XDXDXDXD Idióta senki. Pontosan az ilyen undorító szar viselkedésed miatt vették el a gyerekeid és hagyott el az aszsonyod, természetesen úgy, hogy még a függönyt is elvitte a palijával :'DDDDDD de rohadt nyomorúlt nőj fel és menj el dolgozni.

  • Like 2
Link to post
Share on other sites
Quote

a nevemet mar le se mered irni? latom tudod hol a helyed kis inas

Funky? erre felé az olcsó mosóport hívják úgy, a neved nem mond semmi, látattad még csak le sem szarnak téged szó szerint a saját anyád sem tudja a neved, jaaa bocs már meg pusztult az a mocskos ribanc kurva , és nagyon jól tette 😄 😄  Fogd fel tőlled senki nem tart és még csak le sem szarnak, jössz itt pár unpack-el amivel nem érsz el semmit, ellenben én szét is baszom más munkáját a porig alázom míg be nem zár 🙂 Na ezzel a tudattal lépj tovább 😉 Azt is tudom, hogy jelentkeztél állás interjúra, tetted magad hogy te programozó vagy, és még egy irodai excell táblázat kezelőt sem tudtál használni na gratulálok hozzá 😄 Le töltünk egy public szart azt bontogatjuk a klienseket, vágod hogy rajtad kívül 1000 másik ugyan ezt csinálja köztük azok is akik 9 évesek és nincs sem kezük sem lábuk, kb ennyi szakértelem kell hozzá na puszi 😘

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Exodus said:

Funky? erre felé az olcsó mosóport hívják úgy, a neved nem mond semmi, látattad még csak le sem szarnak téged szó szerint a saját anyád sem tudja a neved, jaaa bocs már meg pusztult az a mocskos ribanc kurva , és nagyon jól tette 😄 😄  Fogd fel tőlled senki nem tart és még csak le sem szarnak, jössz itt pár unpack-el amivel nem érsz el semmit, ellenben én szét is baszom más munkáját a porig alázom míg be nem zár 🙂 Na ezzel a tudattal lépj tovább 😉 Azt is tudom, hogy jelentkeztél állás interjúra, tetted magad hogy te programozó vagy, és még egy irodai excell táblázat kezelőt sem tudtál használni na gratulálok hozzá 😄 Le töltünk egy public szart azt bontogatjuk a klienseket, vágod hogy rajtad kívül 1000 másik ugyan ezt csinálja köztük azok is akik 9 évesek és nincs sem kezük sem lábuk, kb ennyi szakértelem kell hozzá na puszi 😘

Nem vagom hogy ezeket a hazugsagokat honnan szeded na de mindegy a lenyeg hogy a te “barataid” elhiszik, mondjuk ha megtudnak hogy valojaban milyen patkany vagy senki se vallalna fel magamelle. sajnallak hogy idaig sullyedtel az eletben, es azt is sajnalom hogy a metinben meg mindig ugyanott tartasz mint 5 eve. Fogalmam sincs milyen publikus dolgokrol beszelsz, mi ezt itt nyugat-europaban ugy hivjuk hogy copium. Na de nem idegellek tovabb kis harcos mert ahogy latom belulrol megevett az ideg na meg a sok stressz szivrohamot okozhat es hat azt nem akarjuk hogy a nagy harcosunk tavozzon! ki csinalna tovabb ezeket a jo szervereket meg nekem se lenne mit akkor unpackolni…

 

Jajj ekszodus 5 eve ez megy pattogsz hogy neked mekkora vedelmed van, aztan nyitas napjan mindig megmutatja neked valaki hogy egy 0 az egesz veled egyutt 🤔

Link to post
Share on other sites
20 hours ago, Exodus said:

Szerintem senkit nem érdekel egy unpacked 2023-ban főleg ha minden amit tartalmaz publikus 🙂 fut a szerver? akkor mi kell még? a tied futni fog? NEM 😄 szerintem akkor nincs is miről beszélni //HEXA

Nem akarsz kipusztulhatnál most már, mint a dinók?
Jártam arra, de olyan egy csicska voltál, hogy ki sem mertél jönni.... Pancser vagy, köcsög kisgyerek, mondtam, hogy megyek...
Legközelebb az asszonyodat kiveszem a kakiból és összeállok vele.. Tudod amíg a hűvösön dugják a seggedet...

Amúgy nem azért... Nincs bajom a buzikkal, de téged nagyon seggbe basználak..😂 De amilyen köcsög kisgyerek vagy még élveznéd is.🤣

 

 

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites

Ne sírjál dagadt geci, a cigányok faszát instant garat ra vágja az a büdös hónajszagú asszonyod 😉 Mik te mész koldulni alamizsnáért mint egy csöves a bögréével, addig azt a zsíros dzsábbá-t kezelik rendesen, már akinek van hozzá gusztusa hogy a halott apád tegye a faszát a szád ba 🙂 Ne tegyed itt magad, hogy ki avgyok mi avgyok,te büdös köcsög mert a pofádat ki nyitod errefelé rögtön le csúszik pár vazelines a torkodon 😉 Gyere geci azt látogass el ide, rögtön merőkanállal vered be fele a gecimet szóltam előre 😉 Itt min akik sírtok, hogy jajj így meg úgy ÉN verem magam, én jogosan mondom, ti söpredék gecik, egytől egyik MINDNEK offoltam a szerverét és még jobban fogom!!! még kampányt indít mányoki ellenem? nem véletlenül!!! Norbikám temeg kussoljál el itt a kamu bejelentett céges szervereddel amit 2021 óta nem fizetsz 😉 2 perc alatt off ra vágtam de most újra megteszem és ki rakom IDE!!!!!!!! és meg van az összes kép ahol sysrz nekem és Erik nek hogy jajj a szerverem így meg úgy!!!!! Malárik gecim, várom hogy nyisson Evolvation meg látom mennyit bír!!És rakj lakatot a kutya oldara ahol laksz, mert a cigány csőcselék reggel indul pórázra kötni a sonkát, ha érted a célzást 😉 

Link to post
Share on other sites

Figyelj öcskös, szerintem inkább tanulj meg írni, mert alig lehetett elolvasni a szöveged. Többször elnevettem magam míg olvastam, mert olyan szintű helyesírási hibákat ejtesz, hogy az valami siralmas. 😄 Fenyegetsz össze vissza TÖBBES SZÁMBAN. Egy embernek egy a párja, kisgyerek. 😄

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Exodus said:

ScriptMan, mégis 2 hétig sírtál itt nekem hogy off a szeró, de hát, nincsmit tenni, megint meg látogatom 🙂😉

 

A két hét az csak két nap volt.. Az is csak azért mert nem debugoltunk ki.
Mellesleg veled ellentétben... Keresgéljél tesóm keresgélj... Mert valamivel nagyon megvagy tömve 😄
DE NE SZOMORKODJ, ITT AZ ENYÉM.. Te kis Búzás 😄
memes2.png

  • Haha 3
Link to post
Share on other sites
Quote

Figyelj öcskös, szerintem inkább tanulj meg írni, mert alig lehetett elolvasni a szöveged. Többször elnevettem magam míg olvastam, mert olyan szintű helyesírási hibákat ejtesz, hogy az valami siralmas. 😄 Fenyegetsz össze vissza TÖBBES SZÁMBAN. Egy embernek egy a párja, kisgyerek. 😄

Szerintem te inkább meg se szólalj, míg le írsz 1 mondatot, más ki járja az iskolát 🙂 De ezt is elnézem neked, nem mellesleg T4MPA SF-et adod ki saját ként mert bele raktál konkrétan egy nagy semmit? Amúgy kérdés te ki a fasz vagy? Mert neved nincs az tudom de azt igen, hogy van aki tudja és hidd el szervered nem igazán lesz ha rajtam múlik

Link to post
Share on other sites
Quote

A két hét az csak két nap volt.. Az is csak azért mert nem debugoltunk ki.
Mellesleg veled ellentétben... Keresgéljél tesóm keresgélj... Mert valamivel nagyon megvagy tömve 😄

Akkor ma megint rá állok cimbora jövőre majd hagyom had fusson mert annyira tehetetlen vagy, hogy csak sírsz nekem egy fórumon, de semmi gond ez a poszt maradjon itt, mert be fogom küldeni ahogy szegény szervered ismételten béna lesz és mozgásképtelen 😉 De az a vicc, hogy az itt jelenlevők mind azok, akiknek mind mind borsot törtem az orra alá mind a gecimet ki szopták mert le lőttem őket akkor sírjatok mert míg ti ezen a faszotokat vakarjátok,(amennyiben van olyan) addig én kibaszottul élvezem, sőt mi több, többen jöttek hozzám védelmet (venni és kérték hogy pénzért lőjem ki ezt vagy azt) amit NEKTEK  köszönhetek köszönöm hogy úgy mond a hírnevemet "hájpoljáááátookk" 😘

Link to post
Share on other sites

jaj kicsigyerek 😄 olvasni sem tudsz, mondatértelmezésed is 1 nagy nulla. A google fordítóval meg ne jampiskodj. xd de se gáz, csak várd ki a végét. 😄 Nem kell nekem név, nem kell nekem semmi elismerés. Az a lényeg, hogy én tudom, hogy ki vagy. 😄 Na majd találkozunk, Szia!
buzás a bizibuzi:DDDD

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...