Jump to content

Recommended Posts

Sziasztok!

Beraktam KEN féle Offline shopot, gond nélkül lefordult a kliens ill szerver oldal, viszont amikor belépek a játékba, betölt, és úgy is marad.

Sysser:

Hidden Content

    Give reaction to this post to see the hidden content.

Mi lehet a megoldás?

  • Like 7
  • Confused 1
Link to post
Share on other sites
2 hours ago, BenczeG2020 said:

Sziasztok!

Beraktam KEN féle Offline shopot, gond nélkül lefordult a kliens ill szerver oldal, viszont amikor belépek a játékba, betölt, és úgy is marad.

Sysser:

Hidden Content

    Give reaction to this post to see the hidden content.

Mi lehet a megoldás?

3db error-od van (mind AttributeError) amiből az első ez: 'module' object has no attribute 'OFFLINE_SHOP_SLOT_COUNT'

Tehát az uiOfflineShop.py Refresh függvényében lekérted valaminek az OFFLINE_SHOP_SLOT_COUNT attributúmát ami nem létezik. Ez a hiba. Vedd elő a tutorialt és keresd meg, szerepel-e benne. Ott lesz benne, mert Ken offshopját vagy 3x betettem én is eddig. Ez egy sima konstans, egy fix szám amúgy.

A 2. és 3. erroral egyelőre nem kell foglalkozni, mert azokat csak ez váltotta ki, ha ezt javítod, akkor azok is eltűnnek.

Spoiler

(Ui: Kérlek máskor próbáld értelmezni a syserrt mielőtt ide posztolod. Remélem nem sértődsz meg, de szerintem ennek teljesen egyértelműnek kellett volna lennie még akkor is ha egyáltalán nem értesz a programozáshoz, hisz offline shopot teszel be, a syserrben ott van egy olyan sor ami tartalmazza az offline shop illetve a 'has no' szöveget, nyilván az lesz a gond amit ott ír, a has no meg azt jelenti hogy nincs neki / nem létezik.) 

  • Like 2
Link to post
Share on other sites

Sikerült, PythonShop.cpp-ben kimaradt egy sor!

Viszont, előjött kliensen belül egy olyan hiba, hogy nyitok egy offshopot, teljesen jó, meg minden, de amint megnyitom az offline shopot, azzal a lendülettel el is tűnteti az egészet, ha pedig nyitni szeretnék mégegyszer, akkor pedig azt írja, hogy már Nyitva van egy offline shop, előtte zárd azt be. Viszont maga a shop eltűnt.

Link to post
Share on other sites

Akkor zárja be, ha üres a shop.

Én elsősorban megnézném ha nyitok 1 shopot, nyisd meg az adatbázisban az offlineshop items táblát, hogy benne van-e az items. Várni nem kell, Ken offshopa directquery-s. Ha nincs benne a cuccod akkor ez alapján tudsz elindulni, pl ír-e syserrt mondjuk sql query hibáról, hogy nem tudta insertelni.

Ez csak egy példa, persze más is lehet a problémád oka.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...