Jump to content

SecondaryCoin tutorial


Recommended Posts

Sziasztok. 

Szeretnék segítséget kérni mert pofon egyszerűnek tűnik és már egy csomó rendszert be raktam, igaz (kezdő fázisban járok) de ez a Pisti féle leírás nekem annyira nem egyértelmű,  hogy pontosan mit is kell csinálni...

 

Az lenne a cél, hogy boltban általam beállított tárgyért legyen az gyöngy, vagy kristály, vagy quest item, tudjon vásárolni az ember. Erre szeretnék egy kicsit ilyen (hülye gyerek) leírást ha lenne valakinek ideje mert nem értem ezekkel a fileokkal mit kezdjek. 

Például Sé érték leltárban file. Nem értem mire jó, mert nekem olyan nincs a szerveren és nem is akarok leltárban láthatót, akkor itt ez az Item_proto type.txt ami megint egy Xakta hogy mire és hova másoljam. Illetve azt se nagyon látom, hol adom meg hogy melyik tárgyat kérje az adott bolt. Szóval ha valakinek lenne ideje leirni kicsit részletesebben azt nagyon szépen megköszönném. 

 

Sziasztok. 

Link to post
Share on other sites

Sikerült berakni, de még mindig nem tudom, hogy valójában ezt a SecondaryCoint, hol és mi határozza meg, hogy melyik itemet kérje ?? 
Bent van boltban, írja is hogy 3db SecondaryCoin, de hogy az valójában milyen item azt fogalmam sincs hol kell neki megadni ID-t

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Hemen2 said:

Sikerült berakni, de még mindig nem tudom, hogy valójában ezt a SecondaryCoint, hol és mi határozza meg, hogy melyik itemet kérje ?? 
Bent van boltban, írja is hogy 3db SecondaryCoin, de hogy az valójában milyen item azt fogalmam sincs hol kell neki megadni ID-t

item_proto-ban a type, tehát a ITEM_SECONDARY_COIN határozza meg, hogy fizethetsz-e vele SecondaryCoin-ként.

Van ennek egy "újraírt" változata, ahol jobban tudod állítani tárgyanként, hogy mit milyen cuccért lehessen venni: 

Hidden Content

    Give reaction to this post to see the hidden content.

Az emberek 90%-a már ezt használja inkább.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...