Jump to content

[40250] Reference Serverfile + Client + Src [15 Available Languages]


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Sajnos a videó már nem elérhető a GF miatt. Esetleg valaki tudna készíteni / megosztani egy olyat ahol hasonlóak a lépések? Még csak most kezdtem el foglalkozni a szerver fejlesztéssel. Tegnap még fent volt, de csak ma tudtam hozzá kezdeni. Köszönöm előre a segítséget!

 

Ui.: Sikerült megoldani. Kicsit trükkös volt, mert olyan videókat találtam ahol még működik a sysinstall. De mivel ez újabb bsd itt a bsdconfig működött. A felület más volt, de sikerült beállítani. Működik minden rendesen. 🙂 Azonban csak a vdi-t tudom használni. Szeretnék forrással is dolgozni. Valaki tudna segíteni elindulni és megosztani velem az alapokat? Előre is köszönöm a segítséget!

 

UI.: Nem akarok kismillió kommentet írni, ezért a már meglévőt szerkesztem. Rájöttem, hogy működik a forrás stb, kérdésem a következő lenne: Miután lefuttatom a gamecompile parancsot, az általam elvégzett módosítások rendben működnek. Viszont akad egy probléma. Amikor kiakarok jelentkezni, vagy csak karaktert cserélni, a visszaszámláló számomra értelmezhetetlen nyelven kezd el visszaszámolni a chaten. Egyedül azt tudom belőle kivenni, hogy 3..2..1.. a többi az fogalmam sincs milyen nyelven van. De csak ez. Tehát, ha kidobok egy item-et, majd felveszem azt magyarul írja ki. Valakinek volt már ilyen tapasztalata? Mit csinálok rosszul?

 

Megoldva! Karakterkódolás volt a baj.

problem.jpg

Link to post
Share on other sites

Sziasztok!

Megint én.. már szépen haladok mindennel, de a questekkel elakadtam. a Dragon soul questet akarom átírni, de ./qc itt nem működik, a pre-qc.py-t pedig fogalmam sincs hogyan kell itt használni, se hogy se akar lefutni. Tudom, hogy a quest mappában van, de egyszerűen sehogy sem bírom működésre bírni. A quest-ben az inc_today_count sort töröltem, de sajnos ingame már kipróbáltam a questet az egész előtt, hogy a 10db sárkánykőért odaadja-e a Cor Draconist.. és most megszívtam. Próbáltam már sokféle képpen átalakítani, hogy az else ágban is ugyan úgy a felette lévő sorokat átmásoltam, de semmi változás. questcompile-t már lefuttattam, de semmi. Ingame /reload q-t próbáltam, semmi változás. Már a szervert is újra indítottam. 
 

A válaszokat előre is köszönöm!

 

Semmi. Rossz questet akartam szerkeszteni. Most a daily jutalmat veszem fel megállás nélkül... Probléma megoldva.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...