Jump to content

Element Spell C++


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Kellene a segítséged. Megpróbáltam berakni a rendszert, kisebb nagyobb sikerrel ment is. Viszont mikor az elementál tárgyat akarom ráhúzni a fegyóra, akkor ez az üzenet fogad a syserr-ben:

TplIl5E.png

Az a key error 100 ugye a value1-nél van az item_proto-nál, de ennél többet nem értek ebből.... 😄 

Tudnál/tudna valaki segíteni légy szíves? 

Link to post
Share on other sites

Ugyan ez a hiba itt is... 14x néztem már át minden egyes darabját. Ráhuzom a tárgyra és semmi sem történik, az a hiba pedig nálam asszem a elemental bonusoknak a száma végett volt, de ráhúzás után továbbra sem csinál semmit.

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Pisti95 said:

Uitooltip-ben van a hiba, nézd meg azokat a sorokat, melyeket a sysser ír, lehet csak tabolási hibád van.

Ha szépen megkérlek, megnézed nekem? Mert már esküszöm, fogalmam sincs mi lehet a problémája.... én is átnéztem már többször de én úgy látom, hogy minden stimmel...

Link to post
Share on other sites
Spoiler

Aki KeyError-ra azt mondja, hogy "lehet tabolási hiba", inkább ne nézzen rá senkire, semmire, csak megjegyzés. 😘

A leírás nem tartalmazza ugyan, de a "self.AFFECT_DICT" szótár ki lett egészítve az új bónuszokkal?
Ugyanis ez az eljárás véletlenül vagy sem, de abból olvasná az infót:

Hidden Content

    Give reaction to this post to see the hidden content.

 

  • Like 12
  • Thanks 5
  • Haha 1
  • Confused 1
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
On 12/12/2021 at 4:46 AM, Ulthar said:

Kellene a segítséged. Megpróbáltam berakni a rendszert, kisebb nagyobb sikerrel ment is. Viszont mikor az elementál tárgyat akarom ráhúzni a fegyóra, akkor ez az üzenet fogad a syserr-ben:

Hidden Content

    Give reaction to this post to see the hidden content.


Az a key error 100 ugye a value1-nél van az item_proto-nál, de ennél többet nem értek ebből.... 😄 

Tudnál/tudna valaki segíteni légy szíves? 

Ugyan ez a hibám, valaki help? 🙂

  • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
On 12/14/2021 at 5:59 PM, Malaka said:
  Hide contents

Aki KeyError-ra azt mondja, hogy "lehet tabolási hiba", inkább ne nézzen rá senkire, semmire, csak megjegyzés. 😘

 

 

Mert ezt nem lehet eltabolni mi?

Spoiler

Hidden Content

    Give reaction to this post to see the hidden content.

 

 

A Sysser szerint, ennél akad el:

Hidden Content

    Give reaction to this post to see the hidden content.

 

  • Like 20
  • Thanks 3
  • Confused 1
  • Sad 2
Link to post
Share on other sites
13 hours ago, Malaka said:

Olvass már a KeyError után, hogy mikor jön elő, vagy mi okozza és ne gyere hülyeséggel, sablonnal 2012-ből állandóan.

Nem tudom mi a bajod velem, de jó lenne ha nem foglalkoznál velem, mert most itt okoskodsz, aztán már rég leírtam a megoldást. Nem vitázok senkivel sem, ez egy fórum, ahol segítséget kértek, én látatlanba tettem egy javaslatot tabolási hibára, utána megválaszoltam, hogy elemi bónusza nincs bent, amit az AFFECT_DICT_ELEMENT-ből kellene kellene keresnie a kliensnek. Most egy buta sysser kiíráson nem kell összeveszni, a kliens ír baromságokat olykor. 🙄

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Srácok... Pistinek igaza van... Retkes szar kliens hiba miatt, nehogy már 2 ember civakodjon... Ha az egyik jobban tudja a másiknál, akkor azt értelmesen is le lehet írni a másik félnek. Nem kell olyan hangnemben írni, mintha 8 napon túl gyógyuló sérülést okozott volna a posztjával... 😄

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...