Jump to content

keresek yang auto pickup systemet


Recommended Posts

1 hour ago, rakos011 said:

Navicaton belül meg tudod oldani... 

Account táblán belül tudod meg csinálni (Auto_loot expire stb...)
Ha pedig regisztrációval akarod akkor Desing table és ott beállítod az alap értékét a "Datetime".

Sufni megoldásnak jó. 😂

 

18 hours ago, Razor93 said:

keresek olyan rendszert amivel a yang automatikusan az inventoryba esik.

Ekkora módosításra nem szoktak rendszert írni. 😂
 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Szerintem a kérdező a yang bombára gondol, hisz a 3. kéz és premium account (autoloot_expire) egy alap funkció.
(Amúgy ha valaki elkezdene erre írni egy 2. rendszert miközben már létezik alapból, na az lenne sufni 😅)

Ha a yang bombát is szeretnéd a leltárba kapni akkor egyszerűen keresd ki ahol a yang bombát adja majd egészítsd ki arra hogy ott is vegye figyelembe a 3. kezet és prémium accountot. (Vagy egyszerűen cseréld ki a földre dobást a leltárba adással mindenhol, akkor nem kell prémium accnak betenned senkit).

És igen, hivatalosan amelyik acc rendelkezik autoloot expire és társaival azt a forrás premium accnak veszi és több ponton megkülönbözteti a nem prémium accoktól. Pl ha használsz eredeti szorzót (nem priv_empire, azt hivatalosan csak birodalmak jutalmazására szánták, szóval kb senki sem használja helyesen xD) na ott például ketté van szedve a sima és prémium játékos: mob_gold és mob_gold_buyer.

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 months later...
On 8/14/2022 at 1:22 PM, SamuraiHUN said:

char_battle.cpp-ben nálam így van a funkció, de én bővítettem long long-ra tehát az adattípust ne felejtsd el átírni.

 

Hidden Content

    Give reaction to this post to see the hidden content.

 

köszömöm!

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...