Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[C++] Level up
Sziasztok!

Olvasd el te$$$

Nyisd meg a common/service.h-t

1.) Keresd ezt :

Code:
#endif

2.) Add fölé ezt :

Code:
#define ENABLE_LEVELUP_MARTINEZ

Nyisd meg a game/src/char.cpp-t

1.) Keresd meg ezt :

Code:
        case POINT_LEVEL:
            if ((GetLevel() + amount) > gPlayerMaxLevel)
                return;

SetLevel(GetLevel() + amount);
            val = GetLevel();

sys_log(0, "LEVELUP: %s %d NEXT EXP %d", GetName(), GetLevel(), GetNextExp());

PointChange(POINT_NEXT_EXP,    GetNextExp(), false);

2.) Add utána ezt :

Code:
#ifdef ENABLE_LEVELUP_MARTINEZ
            switch (val)
            {
                case 30:    case 60:    case 90:    case 120:    case 150:    case 180: //Ide ird hogy melyik szintenként irja ki a Gratulálást!
                case 210:    case 240:    case 270:    case 300:    case 330:    case 360: //Ide ird hogy melyik szintenként irja ki a Gratulálást!
                case 390:    case 420:    case 450:    case 480:    case 500:

char szNoticeLevelUp[QUERY_MAX_LEN];
                    snprintf(szNoticeLevelUp, sizeof(szNoticeLevelUp), "<Rendszer> Gratulálunk! %s sikeresen elérted a [%u] szintet!", GetName(), GetLevel());
                    BroadcastNotice(szNoticeLevelUp);
                    break;

default:
                    break;
            }    
#endif

Ui: Akinek nem lenne érthető annak elmondom a lényeget

ha neked van 1000 szinted akkor a a case cuccost kell bővítened a szinteket úgy állítod be ahogy akarod
Ha mindig 10-el növeled akkor 10 szintenként fog gratulálni annak a személynek aki elérte azt a szintet!!
Ha szeretnéd a ch1-2-3-4-t is ki íratni akkor azt is meglehet oldani

Remélem valaki hasznát veszi Smile Tongue
Reply
Ismételten egy nesze semmi fogd meg jól Cigány-módra by te$$ha.
Btw erre totál felesleges forrásban baszakodni.
Reply
(04-15-2018, 01:23 AM)Malaka Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Ismételten egy nesze semmi fogd meg jól Cigány-módra by te$$ha.
Btw erre totál felesleges forrásban baszakodni.

Figyelj vannak akik szeretik ezt a megoldást, és vannak akik nem ha te pont azok közé tartozol akik nem szeretik akkor hagyd figyelmen kívül Smile
Reply
Shocked 
Legalább a forrást írnád oda, hogy honnan van és nem pedig saját munkádnak állítanál be olyat, amit nem te csináltál. A világ legférgebb dolgai közé tartozik az, ha valaki más munkájával dicsekszünk el. Átírtad a makró nevét, meg kivetted a GM ellenőrzést belőle, aztán azt mondod, hogy a sajátod. Csak gratulálni tudok. Ezért tart itt a magyar metines közösség, ahol.
Aztán most lehet mondani, hogy a te munkád, csak akkor azt nem értem, hogy hogyan is van az, hogy amit VegaS publikált deven, ott is "szNoticeLevelUp" változót használ. Bár lehet, hogy te magad vagy VegaS. :o
Reply
Ez neked dicsekedés? Big Grin Mert át írtam és magyarosítottam de még javítottam is?? XD De okéé legyen ez neked dicsekedés
Reply
(04-20-2018, 11:38 AM)Martinez-Works Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Ez neked dicsekedés? Big Grin Mert át  írtam és magyarosítottam de még javítottam is?? XD De okéé legyen ez neked dicsekedés

Forrást illik megnevezni, ha nem a tied a szerzemény. De a lényeget megragadtad a mondanivalóból ahogy látom.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)