Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[C++][PY]Csoport birodalmakon túl
Exclamation 
Pár napja/hete láttam megpróbálták eladni az alábbi fejlesztést, ami nem kicsit nevetséges, ugyanis egy "pár" soros dologról volt szó, anno Baracsi úr oldotta meg és küldte el még Metin2Dev-es fórumon, szóval minden az ő érdeme.

char.cpp:

Code:
Töröljétek ezeket:

case PERR_DIFFEMPIRE:
            ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO, LC_TEXT("<ĆÄĆĽ> ´Ů¸Ą Á¦±ą°ú ĆÄĆĽ¸¦ ŔĚ·ę Ľö ľř˝Ŕ´Ď´Ů."));
            return;

case PERR_DIFFEMPIRE:
            ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO, LC_TEXT("<ĆÄĆĽ> ´Ů¸Ą Á¦±ą°ú ĆÄĆĽ¸¦ ŔĚ·ę Ľö ľř˝Ŕ´Ď´Ů."));
            return false;

És ezt cseréljétek ki:

CHARACTER::PartyJoinErrCode CHARACTER::IsPartyJoinableCondition(const LPCHARACTER pchLeader, const LPCHARACTER pchGuest)
{
if (pchLeader->GetEmpire() != pchGuest->GetEmpire())
return PERR_DIFFEMPIRE;

return IsPartyJoinableMutableCondition(pchLeader, pchGuest);
}

Ezzel:

CHARACTER::PartyJoinErrCode CHARACTER::IsPartyJoinableCondition(const LPCHARACTER pchLeader, const LPCHARACTER pchGuest)
{
return IsPartyJoinableMutableCondition(pchLeader, pchGuest);
}
char.h

Code:
Kommentezzétek ki ezt a sort:

PERR_DIFFEMPIRE,        ///< »ó´ë Äł¸ŻĹÍżÍ ´Ů¸Ą Á¦±ąŔÓ

Márcsak a kliensünk maradt, hogy meghívhassuk a másik birodalom tagját, ezt így lehet megoldani(uitarget.py):

Code:
Ezt kell kicserélni:

if not player.IsSameEmpire(self.vid):
                self.__HideButton(localeInfo.TARGET_BUTTON_INVITE_PARTY)
                self.__HideButton(localeInfo.TARGET_BUTTON_FRIEND)
                self.__HideButton(localeInfo.TARGET_BUTTON_FIGHT)

Erre:

if not player.IsSameEmpire(self.vid):
                self.__HideButton(localeInfo.TARGET_BUTTON_FRIEND)
                self.__HideButton(localeInfo.TARGET_BUTTON_FIGHT)

Ezennel meg is volnánk, már hívható csoportba más birodalom tagjai is.
Más birodalmú játékos is kap EXP-t fejlődés közben és mindent meglehet csinálni, mintha csak a te birodalmad tagja lenne. Kicsit okosabbak a barát kérést is megoldják, (csak az átlag iq kell hozzá).

Hibái:

-Nem lehet buffot adni más birodalmú játékosnak.

"Nem azért kérdezek mert semmit sem tudok, hanem azért mert mindent tudni akarok."
Reply
Hiába próbálsz leszólni, ez a leírás kevés, direkt teszteltem most mielőtt hülyeséget írnék, de beigazolódott a tippem.

Berakod, nincs tiltva a csoportban a csoporttag sebzése, nincs tiltva az ütés, ez kb 15 soros leírás, nálam 120 sorból áll, de kinek mi kell.

Akinek nem jó ez a leírás, megveheti, vagy megírhatja jól is.

Jah igen, amúgy köszönöm a leszólást, akkor alkoss véleményt, ha tudod mit árulok, ne látatlanban.
Reply
Igen? Érdekes tényeket állítasz, miközben én nem tudtam ütni a csoport tagjait, akár más birodalomban volt akár nem. Leírásodnak akkor lenne legalább 1FT értéke, ha tudnád buffolni a más birodalmú játékost, de hát valószínűleg az nem megoldható a "rendszered"-ben. Leszólást meg csak is azért kaptad, mert állításom igaz, miszerint nagy pénzéhesség van. Ha már megveszel egy pályát ne áruld tovább, mert *****-ság.
Reply
(8 hours ago)Azerite Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Igen? Érdekes tényeket állítasz, miközben én nem tudtam ütni a csoport tagjait, akár más birodalomban volt akár nem. Leírásodnak akkor lenne legalább 1FT értéke, ha tudnád buffolni a más birodalmú játékost, de hát valószínűleg az nem megoldható a "rendszered"-ben. Leszólást meg csak is azért kaptad, mert állításom igaz, miszerint nagy pénzéhesség van. Ha már megveszel egy pályát ne áruld tovább, mert *****-ság.

Ha ez megnyugtat, én is kipróbáltam a leírásod és amikor csoportba vettem a másik birodalomból a játékost, ugyanúgy sebeztem, mintha nem lett volna csoportban.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)