Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 2.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[C++][PY]Csoport birodalmakon túl
Exclamation 
Pár napja/hete láttam megpróbálták eladni az alábbi fejlesztést, ami nem kicsit nevetséges, ugyanis egy "pár" soros dologról volt szó, anno Baracsi úr oldotta meg és küldte el még Metin2Dev-es fórumon, szóval minden az ő érdeme.

char.cpp:

Code:
Töröljétek ezeket:

case PERR_DIFFEMPIRE:
            ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO, LC_TEXT("<ĆÄĆĽ> ´Ů¸Ą Á¦±ą°ú ĆÄĆĽ¸¦ ŔĚ·ę Ľö ľř˝Ŕ´Ď´Ů."));
            return;

case PERR_DIFFEMPIRE:
            ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO, LC_TEXT("<ĆÄĆĽ> ´Ů¸Ą Á¦±ą°ú ĆÄĆĽ¸¦ ŔĚ·ę Ľö ľř˝Ŕ´Ď´Ů."));
            return false;

És ezt cseréljétek ki:

CHARACTER::PartyJoinErrCode CHARACTER::IsPartyJoinableCondition(const LPCHARACTER pchLeader, const LPCHARACTER pchGuest)
{
if (pchLeader->GetEmpire() != pchGuest->GetEmpire())
return PERR_DIFFEMPIRE;

return IsPartyJoinableMutableCondition(pchLeader, pchGuest);
}

Ezzel:

CHARACTER::PartyJoinErrCode CHARACTER::IsPartyJoinableCondition(const LPCHARACTER pchLeader, const LPCHARACTER pchGuest)
{
return IsPartyJoinableMutableCondition(pchLeader, pchGuest);
}
char.h

Code:
Kommentezzétek ki ezt a sort:

PERR_DIFFEMPIRE,        ///< »ó´ë Äł¸ŻĹÍżÍ ´Ů¸Ą Á¦±ąŔÓ

Márcsak a kliensünk maradt, hogy meghívhassuk a másik birodalom tagját, ezt így lehet megoldani(uitarget.py):

Code:
Ezt kell kicserélni:

if not player.IsSameEmpire(self.vid):
                self.__HideButton(localeInfo.TARGET_BUTTON_INVITE_PARTY)
                self.__HideButton(localeInfo.TARGET_BUTTON_FRIEND)
                self.__HideButton(localeInfo.TARGET_BUTTON_FIGHT)

Erre:

if not player.IsSameEmpire(self.vid):
                self.__HideButton(localeInfo.TARGET_BUTTON_FRIEND)
                self.__HideButton(localeInfo.TARGET_BUTTON_FIGHT)

Ezennel meg is volnánk, már hívható csoportba más birodalom tagjai is.
Más birodalmú játékos is kap EXP-t fejlődés közben és mindent meglehet csinálni, mintha csak a te birodalmad tagja lenne. Kicsit okosabbak a barát kérést is megoldják, (csak az átlag iq kell hozzá).

Hibái:

-Nem lehet buffot adni más birodalmú játékosnak.

"Nem azért kérdezek mert semmit sem tudok, hanem azért mert mindent tudni akarok."
Reply
Hiába próbálsz leszólni, ez a leírás kevés, direkt teszteltem most mielőtt hülyeséget írnék, de beigazolódott a tippem.

Berakod, nincs tiltva a csoportban a csoporttag sebzése, nincs tiltva az ütés, ez kb 15 soros leírás, nálam 120 sorból áll, de kinek mi kell.

Akinek nem jó ez a leírás, megveheti, vagy megírhatja jól is.

Jah igen, amúgy köszönöm a leszólást, akkor alkoss véleményt, ha tudod mit árulok, ne látatlanban.
Reply
Igen? Érdekes tényeket állítasz, miközben én nem tudtam ütni a csoport tagjait, akár más birodalomban volt akár nem. Leírásodnak akkor lenne legalább 1FT értéke, ha tudnád buffolni a más birodalmú játékost, de hát valószínűleg az nem megoldható a "rendszered"-ben. Leszólást meg csak is azért kaptad, mert állításom igaz, miszerint nagy pénzéhesség van. Ha már megveszel egy pályát ne áruld tovább, mert *****-ság.
Reply
(02-18-2018, 06:23 PM)Azerite Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Igen? Érdekes tényeket állítasz, miközben én nem tudtam ütni a csoport tagjait, akár más birodalomban volt akár nem. Leírásodnak akkor lenne legalább 1FT értéke, ha tudnád buffolni a más birodalmú játékost, de hát valószínűleg az nem megoldható a "rendszered"-ben. Leszólást meg csak is azért kaptad, mert állításom igaz, miszerint nagy pénzéhesség van. Ha már megveszel egy pályát ne áruld tovább, mert *****-ság.

Ha ez megnyugtat, én is kipróbáltam a leírásod és amikor csoportba vettem a másik birodalomból a játékost, ugyanúgy sebeztem, mintha nem lett volna csoportban.
Reply
(02-18-2018, 06:23 PM)Azerite Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Igen? Érdekes tényeket állítasz, miközben én nem tudtam ütni a csoport tagjait, akár más birodalomban volt akár nem. Leírásodnak akkor lenne legalább 1FT értéke, ha tudnád buffolni a más birodalmú játékost, de hát valószínűleg az nem megoldható a "rendszered"-ben. Leszólást meg csak is azért kaptad, mert állításom igaz, miszerint nagy pénzéhesség van. Ha már megveszel egy pályát ne áruld tovább, mert *****-ság.

Működik a csoportos buff is különböző birodalmaknál, ha nem hiszed el nézd meg Secret Of Mastert mivel Norton megvette tőlem nála lehet tesztelni, de igazából teszek rá ki mit gondol, ez magyarország leszólni tudtok, keresni tudtok, bármit magatoknak megírni már nem megy Big Grin

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Reply
"...igen féltékenyek ettöl szenvednek az álmod elején kinevetnek, mikor megcsinálod leköpködnek..." Hiro
[Image: 1453876818-b8928becdb9a3058b7c9ff22ccc5caf6.jpeg]
Reply
Nem tart semmiből ezt megírni, de hát aki hülye hozzá, az hülye is marad.
Személy szerint ostobaságnak tartom ezt a "RENCERT".
Slussz poén, hogy ezért pénzt kérni... nekem ég a pofámról a bőr.
Reply
(03-04-2018, 02:51 AM)Malaka Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Nem tart semmiből ezt megírni, de hát aki hülye hozzá, az hülye is marad.
Személy szerint ostobaságnak tartom ezt a "RENCERT".
Slussz poén, hogy ezért pénzt kérni... nekem ég a pofámról a bőr.

Figyelj, ő ezt akarja értékesíteni, akkor azt fogja, és megoldotta, hogy működjön, kár ezen vitázni, ezért pénz, meg azért pénz. Mindenkinek saját dolga, hogy mit értékesít, és mit csinál, hiszen a Metin2 amúgy is szabadon elérhető forrással rendelkezik, így nincs joga senkinek sem beleszólni, ki mit fejleszt rajta.
[Image: 1453876818-b8928becdb9a3058b7c9ff22ccc5caf6.jpeg]
Reply
Malaka te inkább bújj vissza bélucikád ánuszába.
Reply
Te kiről beszélsz? Ostoba hülye korcs gyerek.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)